THE WRAP CENTER – WORKSHOPS

The Wrap Center

WORKSHOPS

Jeżeli jesteś osobą, która chciałby uzyskać informacje o rodzajach folii, ich właściwościach i zastosowaniach, biorąc udział w jednodniowych warsztatach to dowiesz się jak:
dobrać odpowiedni materiał, przygotować powierzchnię przed aplikacją, w jakich warunkach najlepiej aplikować folię, dotkniesz i zobaczysz w akcji profesjonalne narzędzia do aplikacji folii na różnych powierzchniach.

Zanim zaczniemy omawiać podstawowe techniki aplikacji, otrzymasz również wskazówki jak wycenić swoją pracę, czego należy unikać czy też jak wyeliminować błędy popełniane podczas nieprawidłowych aplikacji. Prowadzimy warsztaty z każdej kategorii oklejania foliami od Car Wrap, Window Tint, PPF, folie graficzne i architektoniczne.

Jeden dzień pełen informacji tematyczno-praktycznych wraz z możliwością samodzielnych ćwiczeń praktycznych ze wsparciem certyfikowanego trenera 3M - Rafała Żmudy.

500 zł

*cena brutto

×

Zanim przejdziesz dalej…

Informujemy, że szkolenia stacjonarne odbywają się.
Terminy kursów podane w kalendarzu mogą ulec zmianie.
Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem prosimy o kontakt z biurem, ponieważ w związku z obecną sytuacją mogą one ulec zmianie.

Do końca grudnia podamy grafik na 2021r.
Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie i napisz jaki kurs Cię interesuje. Będziemy brać po uwagę takie zgłoszenia ustalając harmonogram szkoleń na przyszły rok kalendarzowy.