Dofinansowanie na szkolenie z oklejania aut

Dofinansowanie na szkolenie z oklejania aut

 

 

Dofinansowanie na szkolenie

jest często wybierane przez kursantów. Jako certyfikowane centrum szkoleniowe oferujemy możliwość skorzystania z dofinansowań na nasze kursy.

Mamy dwie możliwości:

 W BUR jesteśmy zweryfikowanym dostawcą usług szkoleniowych.  Daje to nam możliwość prowadzenia szkoleń finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). O wysokości i warunkach przyznania dofinansowania decydują tzw. operatorzy. To instytucje zarządzające funduszami na szkolenia przyznanymi dla województw. Każde woj. ma swoje, różniące się programy rozwojowe. Pierwszym krokiem do starania się o szkolenie z BUR jest zorientowanie są fundusze na szkolenia. Informują o tym operatorzy, jak i o warunkach przyznania i wysokości.

Wyszukać operatora dla własnego województwa można tutaj.

Zapisać się na szkolenie przez BUR można tylko przez swój profil na BUR. Konieczne jest, aby uczestnik utworzył konto w bazie BUR (lub firma, w celu zgłoszenia pracownika). Trochę więcej info jak to dokładnie zrobić + instruktażowy film znajduje się tutaj , ale każdy operator także pokieruje co i jak zrobić.

Każde woj. ma swoje reguły, w związku z czym informacji o wysokości i warunkach dofinansowań należy zasięgnąć w Urzędzie. Najlepiej właściwym do miejsca zamieszkania.

Na co przeznaczyć dofinansowanie?

Uzyskane fundusze możesz przeznaczyć na szkolenie w grupie, jak i indywidualne. Tematyka szkolenia dowolna – car wrap, przyciemnianie szyb, oklejanie aut grafiką lub zabezpieczenia folia ochronną PPF, laminaty architektoniczne 3M DI-NOC, oklejanie witryn i okien folią przeciwsłoneczną.

Nie zawsze uda się uzyskać wsparcie finansowe w pełni pokrywające koszt kursy, ale bez wątpienia warto spróbować. Dzięki choć częściowemu wsparciu, będzie można poszerzyć swoją wiedzę, jak i usługi w firmie.

W celu uzyskania wsparcia w temacie dofinansowania na kurs prosimy o kontakt z biurem, – tel.516 220 442 lub info@thewrapcenter.pl