• Zadzwoń do nas

  +48 516 220 442
 • Sold Out

  Trzydniowe szkolenie z egzaminem 3M Endorsed Knifeless Tape (J.POLSKI) – MAX.8 uczestników

  Start
  28 maja 2018 09:00
  Koniec
  30 maja 2018 17:00
  Adres
  THE WRAP CENTER Rafał Żmuda
  Główna 8, 33-100 Tarnów, Polska   Zobacz mapę

  1000,00 4305,00  brutto

   Trzdniowe szkolenie zakończone egzaminem – stań się jednym z PIERWSZYCH w Polsce certyfikowanych aplikatorów taśm do cięcia folii 3M Knifeless™
  Wyczyść
  SKU: brak Kategoria:

  Status

  Sold Out

  1 Has Sold

  Szczegóły szkolenia

  Szkolenia z wykorzystania wszystkich dostępnych taśm tnących 3M™Knifeless przeznaczonych do car warpu. Jest to szkolenie OTWARTE tzn., że nie jest wymagane posiadanie przez uczestnika certyfikatu 3M™Endorsed Installer. Jedynym wymogiem jest posiadanie min.3-letniego doświadczenia w oklejaniu pojazdów.

  Jest to NOWE SZKOLENIE w The Wrap Center i JEDYNE takie szkolenie w Polsce! 

  Możesz stać się jednym z pierwszych w Polsce aplikatorem 3M Endorsed Knifeless Tape.

  Gościem specjalnym, który będzie wspólnie z naszym trenerem Rafałem Żmudą prowadził szkolenie jest sam….

  Phil Aquin- ceniony na całym świecie guru 3M™Knifeless!!!

  Przyjedzie do The Wrap Center wprost z Kanady – to prawdopodobnie NIEPOWTARZALNA okazja zdobywać wiedzę od obu jednocześnie!

  Taśmy 3M™Knifeless jeszcze parę lat temu w Polsce były nowością – dziś to codzienność w aplikacji folii przy usłudze wykonywanej na najwyższym poziomie – bez jakiegokolwiek ryzyka uszkoledzenia lakieru samochodu. Stworzone przez aplikatorów, dają nieograniczone możliwości tworzenia spektakularnych stylizacji pojazdów – szybko i precyzyjne! Każdy projekt wykreowany przy użyciu 3M™Knifeless Tape jest niepowtarzalny i gwarantuje precyjne wykończenie, nawet przy łączeniu wielku kolorów folii.

  W The Wrap Center nauczysz się każdego triku z wykorzystaniem tasiemek 3M™Knifeless , a zdobyte umiejętności wyróżnią Cię spośród innych aplikatorów, zwiekszając wartość Twoich usług jakie oferujesz swoim klientom.

  Naucz się od podstaw lub doskonal swoje umiejętności pod okiem najlepszych w świecie!

  Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy szybkie działanie – zapisy kończymy 30 kwietnia lub zaraz po wyczerpaniu miejsc.

   

   

   

   

  Dodatkowe informacje

  Rodzaj płatności

  Całość, Zaliczka, Zaliczka-dla aplikatorów 3M Endorsed

  Agenda

  Na szkolenie przeznaczamy dwa dni – teoria i praktyka. Trzeci dzień przeznaczony jest na egzamin praktyczny mający na celu sprawdzenie wiedzy i umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

  Zajęcia zaczynają się codzienie od godz. 9:00 do godz. 17:00.

  Przerwa na lunch (catering), telefony, maile… godz.12:00

  Co na szkoleniu?

  Zdobędziesz praktyczne umiejętności użycia taśm 3M™Knifeless, aby tworzyć odważne i złożone stylizacje pojazdów przy użyciu folii do zmiany koloru, jak i folii graficznych.

  3M Finish Line – jedna z 3 klasycznych taśm do cięcia folii; łatwe docinanie jednej lub wielu warstw folii.

  3M Perf Line – klasyczna taśma do precyzyjnego docinania laminowanych, perforowanych folii do oklejania okien; umożliwia łatwe docinanie z zachowniem równego odstępu w wąskich szczelinach np. w szczelinie między oknem a uszczelką.

  3M Bridge Line – do sięcia jednej lub wielu warstw folii winylowych – stworzona by uzyskać precyzyjne i płynne cięcie w szerokich szczelinach między drzwiami, błotnikami i uszczelkami gumowymi.

  3M Design Line – sztandarowy produkt znany chyba najbardziej – niezwykle elastyczna taśma idealna do tworzenia pasów, akcentów kolorystycznych i innych wzorów jakie tylko Wam przyjdą na myśl!

  3M Tri Line – wyjątkowa taśma z trzema cienkimi nitkami tnącymi oferowana w dwóch szerokościach 6mm i 9mm, tak abyś mógł szybko wyciąć pasy z zachowaniem równych odstępów i to na całej długości pojazdów.