• Zadzwoń do nas

  +48 516 220 442
 • Sold Out

  Szkolenie zaawansowane z egzaminem 3M Endorsed Installer

  Start
  17 stycznia 2018 09:00
  Koniec
  19 stycznia 2018 17:00
  Adres
  THE WRAP CENTER Rafał Żmuda
  Główna 8, 33-100 Tarnów, Polska   Zobacz mapę

  1000,00 3936,00  brutto

  Szkolenie zakończone egzaminem 3M Endorsed Installer.

  Wyczyść
  SKU: brak Kategoria:

  Status

  Sold Out

  0 Has Sold

  Szczegóły szkolenia

  Szkolenie i egzamin odbywają się według amerykańskich standardów zaadoptowanych do rynku europejskiego, co oznacza, że na całym świecie to szkolenie i egzamin przebiegają dokładnie w ten sam sposób, a certyfikat 3MTM ENDORSED INSTALLER potwierdza najwyższe umiejętności instalatora w aplikacji folii samochodowych.

  Program szkoleniowo-egzaminacyjny trwa trzy dni. Już od pierwszego dnia poznajemy rodzaje i właściwości  folii, szczególną uwagę poświęcając na omawianie najczęstszych błędów aplikacyjnych, ucząc się eliminacji ich przyczyn. Każdy z uczestników ma możliwość podzielić się swoim doświadczeniem, tak abyśmy wspólnie mogli rozwiązać problemy poprzez zastosowanie prawidłowych technik aplikacyjnych.

  Egzamin składa się z części teoretycznej oraz praktycznej polegającej na aplikacji folii na ściśle określonych elementach samochodów. Jest to dość stresujące doświadczenie dla aplikatora, dlatego staramy się, aby osoby podchodzące do certyfikacji czuły się jak u siebie. Egzamin to nie tylko punkty – to przede wszystkim potwierdzenie przez certyfikowanego trenera 3M indywidualnych umiejętności egzaminowanego aplikatora.

  W trakcie egzaminu dbamy o każdy szczegół, tak aby zapewnić idealne warunki pracy, ponieważ The Wrap Center to miejsce, gdzie szkolimy profesjonalistów!

  Korzyści

  Przystępując do programy 3MTMEndorsed Installer i kończąc egzamin z wynikiem pozytywnym instalator:

  • jest wpisany do globalnego rejestru certyfikowanych aplikatorów
  • ma przywilej posługiwania się logotypem 3MTMEndorsed Installer rozpoznawalnym na całym świecie i używania go w materiałach marketingowych promując swoją pracę
  • uzyskuje możliwość uczestniczenia w międzynarodowych przetargach oraz jest polecany przez firmę 3M jako certyfikowany aplikator
  • ma możliwość promowania swojej pracy na specjalnej stronie firmy 3M Polska poświęconej tematyce car wrap czyli www.3mcentruminspiracji.pl

  Certyfikat 3MTMEndorsed Installer przysługuje wyłącznie osobie indywidualnej, co oznacza, że pozostaje z nami na całe życie, bez względu na zmianę miejsca pracy. Jedynym warunkiem podtrzymującym jego ważność jest co roczna i bezpłatna aktualizacja na podstawie testu on-line i weryfikacja potwierdzająca kontynuacje prowadzenia zawodu.

  Szkolenie 3MTMEndorsed Installer jest prowadzone w grupach maksymalnie 4-osobowych. Dzięki temu kontakt „trener – uczeń” pozwala na indywidualne przygotowanie osoby do egzaminacji i poświęcenie czasu, aby uczeń zdobył wszystkie możliwe informacje dotyczące aplikacji folii 3MTM.

  Centrum szkoleniowe jest wyposażone w specjalne ściany z mok-upami do ćwiczeń praktycznych oraz samochody przeznaczone tylko do aplikacji folii i użytku w celu szkoleniowym – wszystko po to, alby każdy uczestnik miał swobodę i comfort zone podczas praktyki i egzaminu. Dodatkowo na hali ćwiczeń praktycznych posiadamy również wiele innych elementów z przetłoczeniami 2D / 3D, ściany strukturalne i miejsce na aplikacje folii podłogowych. W szkoleniu zaawansowanym stosujemy różne rodzaje folii 3MTM IJ180, 3MTM IJ180 CV3, 3MTM EnvisionTM480CV3, 3MTM 1080 i wiele innych.

  Każdemu uczestnikowi udostępniamy skrzynkę wyposażoną we wszelkie niezbędne narzędzia do aplikacji folii na czas szkolenia, ale można także korzystać ze swoich wg  upodobań. Uczestnicy mają nieograniczony dostęp do materiałów 3MTM, przeznaczonych do całkowitej zmiany koloru samochodu, aplikacji folii graficznych z zadrukiem i laminatem oraz innowacyjnych produktów 3MTM wszelkiego zastosowania.

  Dołącz do najlepszych, bo „The Wrap Center to miejsce, gdzie dobrzy stają się lepszymi!”

  Pomożemy Ci rozwijać Twoją pasję!

  Dodatkowe informacje

  Rodzaj płatności

  Całość, Zaliczka

  Program

  Dzień 1:
  – omówienie zasad uczestnictwa w globalnym programie 3M Endorsed Installer oraz systemu oceniania

  – zajęcia praktyczne połączone z omówieniem wykonania każdego elementu samochodów oklejanych podczas egzaminu

  Dzień 2:

  – zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu (aplikacja folii na 11 różnych elementach). Szkolenie i egzamin prowadzone jest z użyciem samochodów Chrysler PT Cruiser, Mercedes Sprinter, VW Golf.

  Dzień 3:

  – egzamin teoretyczny – test wielokrotnego wyboru dot. produktów 3M przeznaczonych do oklejania pojazdów

  – egzamin praktyczny – samodzielne oklejenie 11 elementów samochodu

   

   

  Wymagania

  • Doświadczenie min. 1 rok
  • Rejestracja on-line lub via e-mail
  • Znajomość produktów folii 3MTM(3MTMIJ180, 3MTMIJ180 CV3, 3MTMEnvisionTM480CV3, 3MTM1080)